• aparat
+98 28 336 92 361

تستر

عنوانتوضیحات
1خدمات پس از فروش1- دستگاه دارای یک دوره وارانتی (تعمیر بدون هزینه) 5 ساله و بعد از این مدت 10 سال گارانتی (تعمیر با هزینه) می‌باشد. 2- در دوره وارانتی هر مشکلی برای دستگاه بوجود آید (فارغ از اینکه اشتباه از کاربر یا از دستگاه باشد.)، بدون هیچ هزینه‌ای دستگاه تعویض یا تعمیر می‌شود. در صورت نیاز، در طول مدّت زمان تعمیر، دستگاه جایگزین ارسال می‌شود. 3- مواردی مانند مفقود شدن دستگاه یا تصادف نیز شامل این تعهدات می‌شود. ضمناً کلیه بروز رسانی‌های نرم‌افزار رایگان و بروز رسانی‌های سخت‌افزاری به مدت 5 سال رایگان است. 4- برای هر دستگاه 20 ساعت آموزش رایگان و خدمات تلفنی نامحدود وجود دارد. 1-4- البته آموزش بیشتر از 20 ساعت نیز می‌تواند با مذاکره بصورت رایگان برگزار شود. 2-4- آموزش‌ها در محل شما یا در محل شرکت وبکو برگزاری می‌شود. 5- چهار شماره موبایل و یک گروه تلگرامی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته بصورت شبانه‌روزی به سوالات شما جواب خواهند داد. شماره تلفن‌ها و گروه‌های تلگرامی در نرم‌افزار و بر روی دستگاه موجود می‌باشد. 6- در صورت خرابی دستگاه، در مدّت حداکثر 1روز دستگاه جایگزین ازطرف شرکت وبکو به دست مشتری می‌رسد.
2قیمت خرید دستگاهبدلیل نوسان قیمت ارز و در نتیجه نوسان در قیمت تمام شده دستگاه، قیمت فروش دستگاه تست رله بر اساس فرمول 3X محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است X قیمت تمام شده قطعات دستگاه است. درحال حاضر قیمت تمام شده قطعات دستگاه 47 میلیون تومان است. قیمت دستگاه در حال حاضر 141میلیون تومان می‌باشد. خرید 2 دستگاه همزمان قیمیت هردستگاه 138 خرید 3دستگاه همزمان قیمیت هر دستگاه 135 خرید 4دستگاه همزمان قیمت هر دستگاه 132 خرید 5 دستگاه یا بیشتر همزمان قیمیت هر دستگاه 129 به دلیل شروع یکسری تحقیقات گسترده در سال جدید و جبران کسری بودجه تحقیقات قیمت دستگاه از 15 مرداد ماه 1398 دویست و بیست میلیون تومان خواهد شد.
3روش‌های خریدتوجه: در تمامی روش‌های خرید، قیمت دستگاه تست رله بر اساس فرمول 3x محاسبه می‌گردد. لازم به توضیح است که مطابق با قوانین، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به قیمت دستگاه اضافه می‌گردد. خرید نقدی: -- نوع اول خرید می باشد که ابتدا هزینه کل دستگاه به حساب شرکت واریز می‌شود. تحویل دستگاه حداکثر 25 روز بعد از واریز هزینه خواهد بود. وام لیزینگ: -- به دلیل اینکه شرکت وبکو شرکت دانش‌بنیان است، برای خرید هر دستگاه، اگر شرکت خریدار خصوصی باشد می‌تواند از تسهیلات وام لیزینگ بهره‌مند شود. سقف وام لیزینگ 50 میلیون تومان است. بازپرداخت این تسهیلات بصورت 3 ساله با سود 11% است. خریداران می‌توانند برای دریافت این وام با واحد بازرگانی شرکت 02833690245 مهندس سرور تماس گرفته و با معرفی یک نماینده و پر کردن فرم ها، از این تسهیلات بهره‌مند شوند. شرط استفاده از این وام داشتن مدارک بیمه و مالیات و عدم بدهی مالیاتی و بانکی ... در شرکت خصوصی است. تحویل دستگاه پس از پرداخت مابقی هزینه دستگاه و چک کردن کلیه مدارک افراد وام‌گیرنده با بانک و انجام کارهای بانکی برای گرفتن وام و دستور پرداخت وام خواهد بود. خرید قسطی: -- بدلیل درخواست مکرر مشتریان عزیر خرید قسطی با شرایط زیر قابل انجام است. ابتدا 50% هزینه دستگاه بصورت نقدی پرداخت می شود و مابقی هزینه دستگاه بصورت چک و در اقساطی که حدکثر4 ماه طول می کشد، تسویه می‌شود. تحویل دستگاه پس از واریز پیش‌پرداخت و دادن چک و هماهنگی بخش مالی با بانک صاحب چک برای معتبر بودن آن، انجام خواهد گرفت. تحویل دستگاه حداکثر 35 روز بعد از واریز هزینه خواهد بود. خرید دانشگاه‌ها: -- این نوع خرید مختص دانشگاه‌های سراسری است. به دلیل اینکه شرکت وبکو شرکت دانش‌بنیان است و محصول این شرکت بالاتر از 30 میلیون‌تومان قیمت دارد و این محصول به عنوان محصول (High-tech) شناسایی شده است، دانشگاه‌ها می‌توانند در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی کشور که معمولا دی ماه برگزار می‌شود، از 40% تخفیف برخوردار شوند. بدیهی است مابقی 40% را نهاد علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به شرکت وبکو پرداخت خواهد کرد. تحویل دستگاه حداکثر دو هفته بعد از واریز پول به حساب ریاست‌جمهوری خواهد بود. خرید شرکتهای دولتی: -- در این نوع خرید معمولا ابتدا دستگاه تحویل داده می‌شود و بعد هزینه به شرکت وبکو پرداخت می‌شود. این نوع خرید مختص شرکت های بزرگ دولتی است.
4اطلاعات بیشتربرای اطلاعات بیشتر با مدیر بازرگانی شرکت، سرکار خانم مهندس مهری 09021804585تماس حاصل فرمایید.

رله

عنوانتوضیحات