• aparat
+98 28 336 92 361

تستر

روش‌های خرید
لازم به توضیح است که مطابق با قوانین، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به قیمت دستگاه اضافه می‌گردد.
 1. خرید نقدی:
 2. نوع اول خرید می باشد که ابتدا هزینه کل دستگاه به حساب شرکت واریز می‌شود و سپس دستگاه حداکثر تا 5 روز پس از واریز هزینه تحویل می‌گردد.

 3. خرید اقساطی:
 4. بدلیل درخواست مکرر مشتریان عزیز خرید اقساطی با شرایط زیر قابل انجام است:
  ابتدا 50% قیمت دستگاه بعنوان پیش پرداخت، بصورت نقدی پرداخت می‌شود و مابقی مبلغ بعلاوه 9% ارزش افزوده بصورت اقساط یکساله طی 12 فقره چک ماهیانه تسویه می‌گردد. دستگاه حداکثر 20 روز پس از واریز پیش‌پرداخت و تحویل چکها تحویل مشتری می‌گردد. لازم به ذکر است طی توافق صورت گرفته شرکت وبکو امیرکبیر با بانک ملی ایران چکهای دریافتی از مشتریان تا سقف یک میلیارد تومان به عنوان خرید دیون به این بانک تحویل می‌گردد و پس از کسر سود سالیانه 18.5 درصد نقدا به شرکت وبکو پرداخت می‌گردد. لذا مشتریانی که از شرایط خرید اقساطی بهره می برند ملزم به پرداخت 18.5 درصد سود سالیانه می باشند.

 5. وام لیزینگ صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری: راهنما
 6. شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند خریداران غیردولتی خود را برای استفاده از تسهیلات لیزینگ معرفی کنند. سقف وام لیزینگ 70درصد از مبلغ خرید تجهیز است. بازپرداخت این تسهیلات 36ماهه با سود 11% می‌باشد. خریداران می‌توانند برای دریافت این تسهیلات با واحد فروش شرکت به شماره تلفن 02833690245 با کارشناسان فروش تماس گرفته و با معرفی یک نماینده به کارگزار مالی صندوق جهت پیگیری، از این تسهیلات بهره‌مند شوند. شرط استفاده از این وام داشتن مدارک بیمه و مالیات و عدم بدهی مالیاتی، اقساط بانکی و... می باشد. تحویل دستگاه منوط به پرداخت مابقی هزینه دستگاه و چک کردن کلیه مدارک افراد وام‌گیرنده با بانک و دستور پرداخت وام خواهد بود.

  لازم به ذکر است که این وام به اشخاص حقیقی هم با شرایط خاص پرداخت می‌شود. (جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.)

 7. خرید در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت:
 8. این نوع خرید مختص دانشگاه‌ها است. از آنجایی که محصول شرکت دانش‌بنیان وبکو امیرکبیر به عنوان محصول (High-tech) شناسایی شده، دانشگاه‌ها می‌توانند در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت که معمولا در دی ماه برگزار می‌شود، از 40% تخفیف صندوق نوآوری و شوکوفایی نهاد ریاست جمهوری برخوردار شوند. تحویل دستگاه حداکثر دو هفته بعد از واریز پول به حساب صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌ جمهوری خواهد بود.

 9. خرید شرکتهای دولتی:
 10. این شرکتها از سه طریق ذیل خرید خود را نهایی می کنند:

  • خرید مناقصه ای
  • خرید از طریق ترک تشریفات و عقد قرارداد
  • خرید فاکتوری

 • خدمات پس از فروش

 • قیمت خرید دستگاه

 • اطلاعات تماس